تماس با ما

مشاوره رایگان
[contact-form-7 id="691" title="Contact form 1"]

9:00 - 19:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

88507068 _ 88173594

تماس برای مشاوره رایگان

فهرست
 

اقامت توریستی آلمان

موسسه حقوقی عدل گستران تابناک > آموزش  > اقامت توریستی آلمان

اقامت توریستی آلمان

اقامت توریستی آلمان

اولین اقدام جهت اخذ ویزای اقامت توریستی آلمان این است که شما عزیزان از سفارت آلمان درخواست اخذ ویزای توریستی آلمان نمایید. درخواست ویزای توریستی آلمان صرفا با حضور شخص متقاضی ویزای توریستی انجام پذیر خواهد بود.

با عنایت به موافقتنامه یا معاهده شنگن، که در سال1985میلادی میان یکسری از کشورهای اروپایی منعقد شد و آلمان هم یکی از کشورهای عضو این معاهده است، ورود و خروج کشورهای عضو شنگن بدون نیاز به اخذ ویزا کاملا بلامانع شد به این جهت که از مشکلات و موانع ورود و خروج میان مرزی ساکنین کشورهای شنگن کاسته شود. کشورهای عضوشنگن: اسپانیا، سوئیس، هلند، اتریش، سوئد، آلمان، لهستان، دانمارک، نروژ، پرتغال، لیختن اشتاین، اسلوونی، مجارستان، یونان، مالت، فنلاند، لیتوانی، اسلواکی، لتونی، چک، لوکزامبورگ، ایسلند، ایتالیا، بلژیک و فرانسه هستند.

ویزای توریستی آلمان منحصراً برای افرادی است که هدف آنها مسافرت کوتاه مدت به آلمان داشته باشند که عموما ویزای توریستی آلمان یا دیگر کشورهای عضو پیمان شنگن به مدت 3ماهه صدور می یابد. و اشخاص مجوز حضور بیش از 3ماه را با ویزای توریستی آلمان طبق قوانین مهاجرتی نخواهند داشت. بنابراین اشخاص جهت کار در آلمان، تحصیل در آلمان، ثبت شرکت و سرمایه گذاری در آلمان، ازدواج با تبعه آلمان نیازمند اخذ انواع دیگری از ویزا هستند.

ده دلیل برای سفر به کشور آلمان و اخذ اقامت توریستی آلمان:

آلمان کشوری با جاذبه های بسیار متنوع که ترکیب جذابی از دنیای قدیم و شهرهای مردن می باشد که آلمان را به یک مقصد ایده آل برای مسافران تبدیل کرده است که نسبت به دیگران همتایان اروپایی مقصدی ارزانتر می باشد و محیط بسیار مناسب برای گردشگران با گروههای سنی مختلف می باشد.

چند دلیل که چرا باید آلمان را در لیست سفر خود قرار دهیم:

سالیانه در آلمان جشن های بسیار زیادی برگزار می گردد، از جشن اکتبر، بازارها و کارناوالهای کریسمس تا کارناوالهای راین که یکی از معروفترین جشن های سال می باشد. که آلمان را به یک نمایشگاه بزرگ از جشن تبدیل کرده.

آلمان به عنوان یکی از مهمترین مراکز گردشگری مسافران علاقمند به هنرهای زیبا می باشد، از دیدن خانه باخ و بتهوون تا دیدن 300 مرکز تاتر، 130 ارکستر حرفه ای و 630 موزه هنرهای تجسمی با مجموعه آثار بین المللی تحسین شده.

یکی از مزیت های خوب گردشگری در آلمان این است که مردم این کشور براحتی به زبان انگلیسی صحبت میکنند که این امر باعث راحتی سفر گردشگران به این کشور بدون نیاز به تسلط به زبان آلمانی شده است.

آلمان دارای یکی از وسیع ترین سیستم حمل و نقل درون شهری و بین شهری است که این امر باعث شده رفت و آمد مسافران به سهولت و مقرون به صرفه انجام پذیرد.

آلمان دارای 18 استان می باشد که هر کدام به نوبه خود دارای جذابیت های جداگانه ای می باشد.

کشور آلمان با بیش از 1000 مرکز اقامتی و هتل های بین المللی و 350 چشمه های معدنی و طیف گسترده از کلینیکهای تخصصی که آلمان را به مهمترین مراکز درمانی دنیا تبدیل کرده.

سیزده پارک ملی که در دل شهرها وجود دارد زیبایی دو چندانی به این کشور داده است.

یکی از دیدنی ترین مناطق گردشگری در آلمان قلعه نئوشوانشتاین می باشد، این قلعه مربوط به قرن نوزدهم می باشد که سالانه بیش از1.3 میلیون نفر از این قصر تاریخی دیدن می کنند.

کشور آلمان با بیش از 200 جاذبه گردشگری و موزه ارائه ماشین و تکنولوژی که در این کشور وجود دارد به عنوان یکی از مهمترین مراکز صنعتی دنیا محسوب می شود که سبب شده از این کشور به عنوان خانه ماشین نیز یاد شود.

آلمان دارای 350مرکز ریلکسینگ و تندرستی است که کمک میکند شما روحیه خود را در این سفر تجدید کنید.

برای بررسی امکان دریافت ویزای توریستی آلمان با موسسه حقوقی عدل گستران تابناک تماس بگیرید تا کارشناسان ما در این زمینه شما را یاری کنند و یا با ارسال فرم ارزشیابی رایگان فرصت بررسی پرونده خود را به کارشناسان ما بدهید تا در اسرع وقت برای مشاوره دقیق با شما تماس گرفته شود.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید